FAQ

Otevírací doba

Pondělí až Sobota 12:00 - 19:00
Neděle 12:00 - 18:00

Adresa

Týnská ulička 607/5
Staré Město
110 00 Praha 1

Studio se nachází poblíž Staroměstského Orloje (250m, 2 minuty chůze).
Metro A (zelená) zastávka Staroměstská (500m, 4 minuty chůze).

Rezervace

Walk-in clients are accepted everyday as availability allows. For appointments, we do our bookings via email or booking form. We highly recommend you to find your favourite artist on our website and fill out a tattoo request form. The studio manager will contact you back as soon as possible. Once you have been confirmed by the manager, you will be required to make a non-refundable deposit which will be reduced from the final cost of the tattoo. You can stop by in person and request a meeting at the front desk, we’d be happy to help you get the information you need.

Cena tetování

Nejlepší způsob jak zjistit cenu tetování je využít rezervační formulář zmínení výše. Pro nacenění tetování využijeme referenční motiv, umístění na těle, velikost, úroveň detailů apod. Je pro nás prakticky nemožné určit cenu tetování po telefonu bez těchto potřebných informací. Můžete se také stavit do studia a prodiskutovat motiv a cenu s manažerem nebo tatérem.

Platba

Přijímáme platby v hotovosti nebo kartou

Styl tetování

Specializujeme se především na tradiční tetování, ale naši stálí a hostující tatéři jsou otevřeni různým stulům a specifickým požadavkům.

Piercing

Bohužel. Piercingy neprovádíme.

Péče o tetování

Vždy poslouchejte doporučení a rady svého tatéra! Nedávejte na doporučení známých, internetu, ani nikoho jiného. Váš tatér stojí o to, aby se Vaše tetování zahojilo správně a výsledek mohl reprezentovat vás oba.

Poukazy

Poukazy je možné zakoupit pouze osobně ve studiu (Týnská ulička 607/5 110 00 Praha 1).