FAQ

Otevírací doba

Pondělí až Sobota 12:00 - 19:00
Neděle 12:00 - 18:00

Adresa

Týnská ulička 607/5
Staré Město
110 00 Praha 1

Studio se nachází poblíž Staroměstského Orloje (250m, 2 minuty chůze).
Metro A (zelená) zastávka Staroměstská (500m, 4 minuty chůze).

Rezervace

Klienti bez objednávky příjmáme podle aktuální vytíženosti. Termíny tetování můžete domluvit emailem nebo rezervačním formulářem na webu (Menu > Objednat se). Manažer Vás bude kontaktovat co nejdříve. Jakmile obdržíte potvrzení od manažera, budeme po Vás požadovat nevratnou zálohu (která bude odečtena od finálních ceny tetování). Pro rezervaci termínu se můžete také zastavit osobně ve studiu. Rádi Vám pomůžeme a poskytneme veškeré potřebné informace.

Cena tetování

Nejlepší způsob jak zjistit cenu tetování je využít rezervační formulář zmínení výše. Pro nacenění tetování využijeme referenční motiv, umístění na těle, velikost, úroveň detailů apod. Je pro nás prakticky nemožné určit cenu tetování po telefonu bez těchto potřebných informací. Můžete se také stavit do studia a prodiskutovat motiv a cenu s manažerem nebo tatérem.

Platba

Příjímáme pouze hotovost nebo PayPal (paypal.me/onelovetattoo).

Styl tetování

Specializujeme se především na tradiční tetování, ale naši stálí a hostující tatéři jsou otevřeni různým stulům a specifickým požadavkům.

Piercing

Bohužel. Piercingy neprovádíme.

Péče o tetování

Vždy poslouchejte doporučení a rady svého tatéra! Nedávejte na doporučení známých, internetu, ani nikoho jiného. Váš tatér stojí o to, aby se Vaše tetování zahojilo správně a výsledek mohl reprezentovat vás oba.

Poukazy

Poukazy je možné zakoupit pouze osobně ve studiu (Týnská ulička 607/5 110 00 Praha 1).